среда, 10 марта 2021 г.

КОНСПЕКТ УРОКУ У 6 КЛАСІ З ТЕМИ: МОДУЛЬ ТА ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ

Тема уроку. Модуль  числа

Мета:

·        навчальна: продовжувати формувати вміння та навички учнів побудови точок на координатній прямій, використовувати означення модуля числа до розв’язування вправ, рівнянь

·        розвивальна: розвивати здатність правильно і лаконічно висловлювати свою думку, міркування, встановлювати зв’язки; розвивати культуру мовлення учнів, інтерес до предмета; формувати вміння аналізувати, обґрунтовувати відповідь;

·        виховна: виховувати відповідальне ставлення до навчання; інтерес до нових знань і прагнення їх набувати; виховувати толерантність

 

Тип уроку: застосування знань і вмінь.

Обладнання: дошка, комп’ютер, мультимедійна дошка.

Хід уроку:
I. Організаційний етап.

II. Мотивація навчальної діяльності

IIІ. Перевірка домашнього завдання

Скласти рівняння з модулем, які мають різну кількість розвязків
IV. Актуалізація опорних знань

Завдання 1

Записати числами, використовуючи математичні знаки:
1) Найвища гора в Україні – гора Говерла має висоту  2 061 м

+2061 м
2) найбільша глибина Чорного моря – 2 211м

- 2211 м
3) Географічний рівень моря

0 м
4) Найнижча температура повітря в  місті Кропивницький  -  35
 морозу була зафіксована в1935році

 


5) Найвища температура повітря  у місті Кропивницький-  38,7°С тепла була зафіксована в1909 та 1929роках

 

+38,7°С
6) Температура танення криги

0°С

Завдання 2

(учні спочатку самостійно виконують у зошиті завдання; на дошці показує розв’язок той учень, який виконав його першим)

Дайте відповідь на запитання: в якому місті європейської  країни стоїть пам'ятник нулю?
Підказку знайдете коли позначите дані точки на координатній прямій:

П(3), А(-2), Ш(7), Б(-8),  Т(9), Д(-4), У(-6), Е(5)

Технологія Асоціативний кущ

Що ви можте сказати про число нуль?

V.Формування знань.

Завдання з додаткового підручника

№1006(1,2,5,6) №1012(усно)

3. 

Фізкультхвилинка.

Доки ми вчилися, тихенько та швидко

До класу ввійшла синьорита-помилка.

І щоб вона геть пішла без зупинки,

Ми зробимо зараз фізичну хвилинку.

Правильно – руки вгору, неправильно – вперед,

Правильно лічимо, помилкам – кінець!

1)  | -8 |= 8 (так)  

2) Обернене до  є . (ні)

3) )  | 0 |= 0 (так)

4)  (ні)

5)  (ні)

6)  (так)

№1036,№1023

 

VI.  Підведення підсумків

 

Бліц-опитування

1)скільки розв’язків має рівняння |х| = а,якщо:

А) а – додатне число

Б) а – відємне число

В) а = 0?

 2) Що показує модуль числа?

VI. Домашнє завдання     Опрацювати §23  Виконати №1037*(2,4)

 

Виконання тесту            https://naurok.com.ua/test/modul-chisla-28093.html

Код доступу 9264281

відкривши посилання

join.naurok.ua


Комментариев нет:

Отправить комментарий